«Стилі живопису поділяються на класичні та всі інші». Цей старий жарт і зараз не втрачає своєї актуальності. Адже дійсно, відрізнити конструктивізм від абстракціонізму, а модерн від імпресіонізму сьогодні зможуть не всі.
Інфографіка-шпаргалка, яка складена на прикладі картини Петрова-Водкіна «Купання червоного коня» допоможе читачам розрізняти стилі живопису. Чим відрізняються види живопису один від одного?
Абстракціонізм (від лат. Abstractio – видалення, відволікання) – стиль XX століття. Головні риси – відмова від наближеного до дійсності образу, створення певних сполучень кольорів і геометричних форм, щоб викликати у спостерігача різнома-нітні асоціації. Представники: Василь Кандинський, Казимир Малевич, Наталія Гонча-рова, Михайло Ларіонов, Піт Мондріан.
Імпресіонізм (від фр. Impression – враження) – стиль XIX – початку XX століть. Основна ідея – зображення реального світу в його найбільш природній і живій формі, в рухливості і мінливості, передача своїх швидкоплинних вражень. Представники: Едгар Дега, Огюст Ренуар, Клод Моне.
Класицизм (від лат. Classicus – зразковий) – стиль XVII-XIX століть. Його основні риси – це звернення до образів античності, логічний сюжет, ясна врівноважена компо-зиція. Представники: Віктор Васнецов, Ісаак Левітан, Нікола Пуссен, Клод Лоррен.
Конструктивізм (від лат. Construction- побудова) – напрям у радянському мистецтві 1920-х років. Основна ідея – зображення чітких геометричних форм. Представни-ки: Володимир Татлін, Олександр Родченко, Любов Попова.
Модерн (від фр. Moderne – сучасний) – стиль XIX – початку XX століття. Його особливості – відмова від прямих ліній і кутів на користь більш справжніх, «природних» обрисів. Представники: Густав Клімт, Фернан Кнопф, Лев Бакст, Михайло Врубель, Ва-лентин Сєров.
Поп-Арт (від англ. Popular art – популярне мистецтво) – напрям у мистецтві Західної Європи та США кінця 1950-1960-х років. Його основні риса – використання в роботах образів товарів масового споживання і поєднання побутових предметів, фотографій, уривків друкованих видань. Натхненя – глянцеві журнали, телебачення, реклама. Представники: Річард Гамільтон, Рой Ліхтенштейн, Енді Уорхол, Тадаомі Шібуйя.
Примітивізм (від лат. Primitive- спрощений) – стиль живопису, що зародився в XIX столітті. Відмінні риси – обдумане спрощення картини і примітивні, як творчість дитини, зображення. Представники: Анрі Руссо, Ніко Піросмані, Марія Приймаченко. Символізм (від фр. Symbolisme – символіка) – напрям, який виник у Франції в 1870-80-х роках і який досяг найбільшого розвитку на рубежі XIX і XX століть. Основні ідеї – використання в роботах символів, неузгодження, натяків, таємничості, загадковості. Представники: Віктор Борисов-Мусатов, Михайло Врубель, Кузьма Петров-Водкін, Гюстав Моро, Яцек Мальчевський, Обрі Бердслей.
Сюрреалізм (від франц. Surrealisme – надреалізм) – стиль, що з’явився в 20-х роках XX століття. Його головні ідеї – це зображення образів, що виникають у людській підсвідомості, абсурд, парадоксальні поєднання форм, мінливість фігур. Представники: Сальвадор Далі, Макс Ернст, Рене Магрітт.
«Купання червоного коня» Петрова-Водкіна була написана в 1912 році і принесла художнику світову популярність. Існує думка, що картина була написана в селі Гусевка Волгоградської області. Коня Петров-Водкін писав з реального жеребця на ім’я Мальчик, що мешкав у маєтку, а для образу підлітка, сидячого на ньому верхи, художник використовував риси свого учня Сергія Калмикова.
Улюблений колір і характер людини.
Білий
Це синтез усіх кольорів, тому він є ідеальним кольором, "кольором мрії". У ньому закладений багатозначний сенс, оскільки він одночасно передає і блиск світла, і холод льоду. Цьому кольору може віддати перевагу людина з будь-яким характером, він рідко кого відштовхує.Білий колір символізує чистоту. Ті, хто віддає перевагу чисто білому, зазвичай відрізняються акуратністю в усьому, вони обережні і проникливі, критичні і трохи метушливі. Білий також означає самодостатність і, часто, невинність. Він - немов спогад дитинства і простоти ...
Нелюбов до білого не означає, що ви - неорганізована або неохайна людина, але навряд чи вами цілком володіє пристрасть до порядку, тим більше вас не можна назвати занадто метушливою людиною. Злегка асиметричні речі для вас набагато цікавіше ідеальних пропорцій, а кілька порошинок на книжковій полиці не викликають у вас бажання негайно приступити до великого прибирання. Ви розкуті, і в компанії з вами приємно проводити час.
Чорний
Чорний насправді - не колір, а його відсутність. Однак у чорного кольору на рідкість багато прихильників. Людина, що вибирає його, завжди готова до боротьби, він сповнений вогню і пристрасті. Почуття "чорного" поглинають її цілком, деколи зашкалюють. Це колір бунту, стихії, але не добровільне почуття, а нав'язане обставинами або іншими людьми. На жаль, любитель чорного кольору не завжди може правильно оцінити ситуацію, від чого програє і дуже сильно страждає. У його житті інтим відіграє провідну роль, він дуже пристрасний, свого роду "цар ночі", обожнює любити і бути коханим. Незалежно від мети, він завжди йде напролом, не зупиняючись. У відносинах з ним ви обов'язково зіткнетеся з некерованими емоціями.Часто чорний колір символізує безрадісне сприйняття життя. Той, хто вважає за краще одягатися в чорне (виключаючи траурну символіку - це особливий випадок), нерідко сприймає життя в похмурих тонах, невпевнений у собі, нещасливий, схильний до депресії, оскільки не сумнівається, що ідеали в житті недосяжні. Часта зміна костюма або сукні чорного кольору на інший, більш яскравий, - показник того, що песимістичні настрої розвіюються.У людей, які поставили чорний на останнє місце, цей колір може асоціюватися з абсолютним запереченням ... це одвічна таємниця, безодня, чорна діра ... Він може символізувати смерть і траур. Може бути, ви в дитинстві боялися темряви і забули про це, але відчуття дискомфорту переслідують вас, коли ви дивитеся на чорний колір. Втім, чорний може здаватися і просто надто важким, темним для вас. Ви, швидше за все, відчуваєте себе незручно в суспільстві людей з витонченими манерами - вам більше подобаються люди щирі, не обтяжують себе та інших умовностями соціального стану.
Сірий
Сірий - улюблений колір розсудливих і недовірливих людей, довго роздумують, перш ніж прийняти якесь рішення. Люди, які віддають перевагу цьому найбільш нейтральному з усіх відтінків, відрізняються таким же нейтральним ставленням до життя, вони немов намагаються захистити себе від божевільного світу, кутаючись у надійне покривало з нейтральності. Якщо це ваш колір, ви, очевидно,ведете безпечний, обачливий, урівноважений спосіб життя, і на відміну від любителів червоного кольору, прагніте не до яскравих вражень, а до задоволеності. Для вас в будь-яких ситуаціях важливо зберігати "status quo".Ви часто в житті йдете на компроміси. Ви практичні і спокійні, і не любите привертати увагу, отримуєте задоволення від праці і прагнете бути корисним. В цілому, ви людина некваплива, консервативна, стримана і надійна.Не любити сірий колір - означає не любити нейтральність. Ви віддасте перевагу бути правим або неправим, але не утримуватися. Щоденність занадто нудна для вас: ви прагнете до більш повного, насиченого життя. Можливо, це змушує вас часто міняти прихильності, інтереси і переваги в пошуках свого щастя ...Одним словом, люди, яким цей колір не подобається, володіють імпульсним, іноді навіть легковажним характером.
Червоний
Червоний колір символізує нестримне прагнення до успіху, драматизації переживань, відчуття повноти життя. Це - стимул до всякої діяльності, активності у всіляких сферах. Людина відрізняється сміливістю, силою волі, владністю, запальністю, товариськістю, схильністю до альтруїзму, якщо червоний її улюблений колір. Якщо ви ставите червоний колір на перше місце, значить, хочете інтенсифікувати свої емоційні відчуття, діяти енергійно. Однак яскрава, радісна картина має і зворотну сторону ... оскільки ви з такою силою жадаєте яскравих фарб в житті, рутина може доводити вас до божевілля; нетерплячість приводить до мінливості і непостійності. Вам важко залишатися об'єктивним, ваша поведінка відрізняється самовпевненістю та завзяттям. Ви віддаєте перевагу, вислухавши чиюсь пораду, чинити по-своєму. Терпіння не входить в число ваших чеснот. Тим не менш, іншим людям з вами цікаво, ви спонукаєте до дії. Світ опинився б нудним місцем без "червоних" людей.Оскільки червоний колір асоціюється з несамовитою жагою до життя, збудженням і пристрастю, нелюбов до цього кольору може означати, що саме зараз вам навряд чи хочеться відчувати настільки інтенсивні емоції. Можливо, вас відлякують агресивність і натиск, з якими пов'язане сприйняття червоного кольору. Чи, може, ви все-таки шукаєте більшого задоволення від життя, але боїтеся бути втягнутим в його кругообіг? Люди дратівливі, втомлені, схвильовані безліччю проблем часто звертаються до більш прохолодних кольрів в пошуках відпочинку і розслаблення - це природна захисна реакція.У людей же, які поставили цей колір на останнє місце, розвинений комплекс неповноцінності, страх перед сварками, любов до усамітнення, нестабільність у відносинах.
Синій
Синій - це колір спокою й умиротворення. Ймовірно, це найбільш привабливий колір. Оскільки це колір неба, то його зазвичай пов'язують з духовним піднесенням людини, її чистотою. Якщо він подобається, це говорить про скромність і меланхолію; такій людині часто потрібно відпочивати, вона швидко і легко втомлюється, їй вкрай важливе почуття впевненості, доброзичливість оточуючих.Люди, які віддають перевагу синому кольору, довірливі і потребують довіри. Чутливі до потреб інших, здатні на міцну прив'язаність, такі люди важко переживають всякі зради чи розчарування. Вони не уникають великих компаній але, тим не менше, краще залишатися в колі близьких друзів. "Сині" люди прагнуть до гармонії, спокою, терпіння і стійкості, до умиротворення. Вони консервативні, надійні, володіють рівним характером і перш ніж сказати чи зробити що-небудь - думають двічі.Якщо ваш колір - синій, у вас сильно розвинене почуття відповідальності. Вам слід бути обережним, щоб педантизм не зробив вас занадто вимогливим до інших. Втім, ваша уважність до людей і м'якість переважать негативні риси вашого характеру.У неприйнятті цього кольору розкривається людина, яка хоче справити враження, що може все на світі. Але, по суті, він - зразок невпевненості і замкнутості. Байдужість до цього кольору говорить про легковажність в почуттях, хоча і приховану під маскою ввічливості.Взагалі нелюбов до синього кольору означає занепокоєння, невгамовність, потреба вирватися з навколишньої одноманітності. Можливо, вам хочеться змінити роботу, або навіть змінити все життя в пошуках вражень. Ви, напевно, втомилися від того, що хтось постійно "сподівається на вас", але совість не дозволяє вам все кинути. Вам би хотілося бути багатим або знаменитим (або і те й інше?), тому що іноді вам здається, що це дозволяє насолоджуватися життям без необхідності працювати так багато і наполегливо. Глибокий насичений синій колір часто асоціюється з сумом і меланхолією, і тому деякі люди ставлять його на останнє місце.
Зелений
Зелений - колір природи, єства, самого життя, весни. Самий "природний" колір зачаровує балансом теплоти і прохолоди, і "зелені" люди часто виявляються впевненими і врівноваженими за характером. Вони старанні громадяни, турботливі батьки, небайдужі сусіди - розбірливі, добрі і щедрі люди.Якщо ви віддаєте перевагу зеленому кольору, значить, ви боїтеся чужого впливу, шукаєте способи самоствердження, так як це для вас життєво важливо. Ви розумні і з льоту розумієте нові ідеї. З іншого боку, ви рідко погодитеся ризикнути і спробувати щось нове там, де можна піти перевіреним, загальноприйнятим шляхом. "Зелені" люди ніколи не страждають недоліком апетиту, і навіть якщо доводиться сісти на дієту, схуднути вдається рідко. Одна з найгірших рис цих людей - схильність до пліток і заздрості.Шанувальник темно-зеленого кольору упертий і наполегливий. Ті, хто поставив цей темно-зелений колір на перше місце, в більшості своїй прямолінійні, безкомпромісно прагнуть до виконання власних рішень, виявляють тенденцію до ідеалізації самих себе, одночасно маючи схильність насильно поліпшувати інших.Той, хто не любить зелений колір, страшиться життєвих проблем, мінливостей долі, взагалі - усіх труднощів. Людина, рішуче відкинувши зелений колір, часто скаржиться на те, що навколишні занадто багато чого від нього вимагають. Тих, хто поставив зелений колір на останнє місце, навряд чи можна назвати товариськими або компанійськими. Природна потреба у визнанні групою людей швидше відштовхне вас від них, ніж змусить приєднатися. Вам не подобається чинити, думати або виглядати так само, як чинять, думають і виглядають більшість людей навколо вас. Пікніки і вечірки, і навіть поїздки в гості до родичів - не для вас.
Жовтий
Жовтий колір сприймається як світлий і теплий, так як він сильно асоціюється з сонячним світлом. Цей колір іскриться оптимізмом, він символізує спокій, невимушеність у відносинах з людьми, інтелігентність. Коли він улюблений, це означає товариськість, цікавість, сміливість, легку пристосовність і отримання задоволення від можливості подобатися і привертати до себе людей. Люди, у яких жовтий колір улюблений, оригінальні, наділені багатою уявою і розвиненим художнім смаком. Володіючи допитливим розумом, вони люблять все нове і цікаве. Якщо вам подобається жовтий колір, ви, швидше за все, надійний друг. Ваші амбіції часто реалізуються, і в цілому у вас дуже світлий погляд на життя.Однак ви часто егоїстичні, і не любите бути другим. Ви можете бути щедрим, але часто недовірливі, і це може виглядати так, ніби ви сторонитесь людей. Іноді ви нетерпимі по відношенню до ідей інших людей, які здаються вам не так добре продуманими, як ваші власні. Ви щиро піклуєтеся про благо суспільства, але все ж більше схильні роздумувати про це, ніж що-небудь робити. "Жовті" люди схильні до педантизму, але в той же час цілком задоволені світом і щасливі.Якщо вам неприємний жовтий колір, то ви недолюблюєте і ті риси, якими володіють "жовті" люди. Ви реаліст, практична людина з утилітарними перевагами і, швидше за все, критично ставитеся до тих, хто не поділяє ваших поглядів. Ви скептично приймаєте нові ідеї, і швидше сконцентруєтеся на знайомих речах, ніж спробуєте що-небудь нове. Для вас завжди важливий гарантований результат, оскільки ви хочете надійно захистити себе від розчарувань. Якщо ви поставили жовтий колір на останнє місце, то швидше за все ви є людиною зосередженою, песимістично налаштованою, з вами важко зав'язати знайомство.
Фіолетовий
Той, хто любить фіолетовий колір - людина незвичайна. Вона прагне до свободи і незалежності, обожнює сюрпризи і зигзаги. Вона може здатися "сплячою", але в душі прагне до польоту, мріє про крила, щоб злетіти якомога вище. Любить інтелектуальне спілкування, і, між іншим, їй частенько цього не вистачає! Любителі фіолетового кольору часто мають незвичайний інтелект."Фіолетові" особистості загадкові, володіють творчим складом розуму і швидко сприймають піднесені ідеї. Фіолетовий колір часто подобається художникам, а також людям, які вважають, що сильно виділяються з одноманітності навколишнього натовпу. Якщо це ваш колір, ви, швидше за все, щедрі і чарівні. Фіолетовий часто асоціюється з спостережливістю, сприйнятливістю, марнославством і мінливістю. Оскільки фіолетовий - це поєднання червоного і синього кольорів, що сприймаються як протилежні, ваш характер відрізняється поєднанням суперечливих рис, і ви постійно намагаєтеся балансувати між цими протилежностями - збудженням червоного і спокоєм синього ...Вважається, що з "фіолетовими" людьми просто жити, але їх важко по-справжньому пізнати. Ви можете бути потайним, тому навіть у ті моменти, коли ви розкриваєте душу, найближчі друзі не завжди можуть повністю вас зрозуміти.Якщо фіолетовий колір вам не подобається, то ви - матеріаліст, звикли обгрунтовувати свої погляди на життя, цінуєте стійкість, зрозумілість, симетрію. У спілкуванні прямолінійні і відкриті, і, мабуть, не любите людей, які відрізняються зарозумілістю, неприродною витонченістю або поверхнево судять про речі.
Коричневий
Колір матері-землі асоціюється з міцністю і надійністю. Люди, небайдужі до відтінків коричневого, володіють рівним характером, твердим почуттям обов'язку і відповідальності, цінують тонкий гумор, простоту, комфорт, якість, гармонію і домашнє вогнище. Шанувальник коричневого кольору грунтовний і намагається здійснювати тільки обдумані вчинки. Віддає перевагу не галасливій компанії, а самотністі і тиші. Таку людину відрізняють суворість у відносинах, стійкість по житті і ощадливість. Вона любить владу і прагне до неї. Для неї найголовніше - міцно і твердо стояти на землі. Така людина рідко справляє блискуче враження на оточуючих, але в скрутну хвилину на неї можна покластися. "Коричнева" людина активна в любові і присвячує їй багато часу, хоча любов ніколи не завадить їй контролювати себе (хоча б для того, щоб зовсім не втратити голову). Ще вона схильний поміркувати над проблемами світу, і, якщо вже вона ставить перед собою мету, то буде добиватися її в щоб не сталося!"Коричневі" люди - вірні друзі, які розуміють але непохитні, вони відрізняються твердими переконаннями і можуть бути нетерпимі до тих, хто думає, говорить або діє дуже швидко. Вони уважно ставляться до грошей, вміють придивитися до товару і зробити вигідну покупку.Якщо ви поставили коричневий колір на останнє місце, то ви, схоже, фантазуєте про безліч речей - наприклад, мрієте відправитися в подорож з бродячим цирком або стати автогонщиком ... все нове захоплює вас, а буденні речі здаються неймовірно нудними. Ви дотепний, імпульсивний і щедрий. Життя на фермі - не для вас, і домосіди наганяють на вас нудьгу. Ви любите людей, але вони повинні бути яскравими і видатними. Серйозні стосунки можуть бути дуже ризикованими для вашого партнера - адже вас так важко змусити всидіти на одному місці!
Рожевий
Рожевий колір - пом'якшений червоний, він об'єднує пристрасть і чистоту. Цей колір асоціюється з романтикою, свіжістю, витонченістю і ніжністю.Людина, яка віддає перевагу рожевому кольору, все життя перебуває у світі мрій і очікуванні чудес. Мріє про піднесену любов, вона ніжна і розслаблена. Вона страшний супротивник раю в курені - обожнює комфорт і затишок. Нерідко "рожеві окуляри" замінюють їй дійсність, тому спокій - її друге "я". А ось побачення з суворою (якщо в якийсь момент вона така) дійсністю може надовго вибити її з колії. Буває, що "рожева" людина частенько підводить оточуючих, так як переоцінює свої сили. Зате після неприємностей і життєвих бурь вона майже миттєво заспокоюється. Така людина часто обіцяє набагато більше, ніж може виконати, але її плани - це найчастіше ілюзії.Якщо ж ви поставили рожевий колір на останнє місце, значить, ви людина прагматична і не любите марно "літати в хмарах". Взагалі, м'які, помірні відтінки не відрізняються емоційністю, тому багато людей байдужі до рожевого кольору. Якщо вам не подобається рожевий, ви, можливо, шукаєте яскравих вражень, а цей колір для вас занадто спокійний.
Помаранчевий
Це колір людей, що володіють неабиякою інтуїцією і схильних до мрійливості. Вони шалено люблять блищати в будь-якому суспільстві і знаходитися в центрі уваги. Володіючи багатьма здібностями, такі люди, швидше за все, оригінальні, але не геніальні. Недоліки? Звернемося до старовинної італійської комедії масок - там помаранчевий колір означав лицемірство і удавання! Люди, у яких помаранчевий колір улюблений, часто бувають непостійними: своїм кращим другом така людина швидше за все назве того, з яким зійшлася недавно. У любові вони незалежні і завжди готові підкорювати нові світи!Якщо ви віддаєте перевагу персиковим відтінкам, ви володієте тими ж якостями, що і "помаранчеві" люди, але спокійніше і ще менш агресивоі, ви настільки ж доброзичливі і чарівні, а в спілкуванні навіть ще м'якші. Ви здатні настільки ж наполегливо працювати, але в грі найчастіше вибираєте роль спостерігача.Якщо ви поставили помаранчевий колір на останнє місце, мабуть, занадто яскраві кольори в житті вам не до душі: вам не подобаються галасливі вечірки, невгамовні веселощі, гучний сміх, хвастощі і інтимність напоказ. Тому ви важко сходитеся з людьми і, можливо, навіть має славу відлюдника. Величезній кількості знайомих ви віддаєте перевагу вузькому колу справді близьких друзів, і якщо вже ви знаходите друга - то одного на все життя.
Салатовий
Салатовий вважається улюбленим кольором людей, що володіють владним характером і досить цинічним поглядом на життя, і відносинами між статями. Такі люди люблять придушувати, начальствувати не тільки на роботі, але і в родині. Таким людям взагалі властивий страх перед активними діями: вони весь час побоюються потрапити в скрутне становище. Зате вони люблять підштовхувати до активності інших і чекати: що вийде?Якщо ви поставили салатовий колір на останнє місце, то швидше за все ви людина замкнута, нетовариська, не любите командувати людьми, вам набагато простіше підкорятися. У той же час ви людина обов'язку, тактовна, деколи навіть делікатна.
Блакитний
Блакитний колір - це символ вразливості, прихильності, вірності. Ті, хто поставив блакитний колір на перше місце, у хвилини невдач легко впадають у смуток. Це типовий інфантильний тон, і якщо він подобається дорослій людині, значить, вона зберегла в собі "дитину" і пов'язані з цим риси характеру. Блакитний колір говорить про свободу, безтурботність, схильність до зміни обстановки.Це колір артистів, причому зовсім не обов'язково артистів по професії. Такі люди люблять життя, люблять грати в ньому красиві ролі, обожнюють успіх і, як правило, легко його досягають. Прагнуть до визнання. Якщо їх робота їм до душі, вони домагаються в ній великих успіхів. Якщо людина вподобала світло-блакитний колір, то вона не виносить самотності і, як правило глибоко страждає, якщо навколо неї утворюється порожнеча. Від природи дуже товариська і має багато друзів. Вона вміє багато давати, але натомість хоче отримувати стільки ж. З тих небагатьох якостей, які ускладнюють їй життя, можна назвати боязнь самотності.Якщо ви рішуче відкидаєте блакитний колір, то це означає внутрішнє занепокоєння і бажання змін, які допоможуть позбутися депресії та пасивності.
Бузковий
Люди, що люблять колір лаванди, часто віддають перевагу йому. Таким людям подобається, коли їх вважають несхожими на інших; вони кмітливі, хоча не завжди відрізняються тонким розумом. "Бузкові" особистості в житті прагнуть до досконалості і навіть витонченості, їм належить фантазія про світ, в якому всі "темні" сторони життя можна просто ігнорувати.Зовнішній вигляд і перше враження про співрозмовника дуже важливі для таких людей. Аристократичність і схильність до сентиментальності асоціюються з бузковим кольором, так само як романтичність, ностальгія і витонченість. Оскільки цей колір дуже близький до фіолетового, "бузкові" люди часто володіють творчим складом розуму і з задоволенням підтримують талановитих людей.Якщо ви поставили бузковий колір на останнє місце, ваш підхід до життя - діловий. Ви не любите, коли співрозмовник з вами заграє або ухиляється від прямої розмови, так як самі волієте бути прямолінійним. Ви не схильні до ностальгії, тому що живете сьогоденням. Ті, хто не любить ліловий і бузковий кольори, також відчувають сильну неприязнь до поверхневості в поведінці або зовнішньому вигляді, і звичайно не приховують цього. Пурпурний вони зазвичай сприймають як прісний і нудний.
Бежевий
"Бежеві" люди володіють тими ж основними відмінними рисами, що і "коричневі", тільки ось риси ці сильно пом'якшені і виявляються не так чітко. Кремово-бежевий колір і медові тони в чомусь переймають якості, які асоціюються з жовтим, а рожеві відтінки бежевого ближче за настроєм до рожевого кольору.Колір беж подобається душевним людям, які цінують якість і практичність і прагнуть зберігати нейтралітет в складних ситуаціях.Якщо вам не подобається бежевий колір, ви більш стримані, ніж ті, кому не подобається коричневий, але володієте багатьма притаманними їм якостями. Блідість бежевого кольору символізує для вас бліде існування - нудне і стомливе. Ви ненавидите буденність.
Немає коментарів:
Дописати коментар